Çağrı Merkezi: 0 850 305 70 70

Dermoskin Acgun Yüz Yıkama Jeli 200 ml + Dermoskin Acgun Canlandırıcı Tonik 200 ml

123,90 TL
130,00 TL
Barkod 8697796002541
Ürün Açıklaması

AcGun Yüz Yıkama Jeli

 

Yağlı cilt tipine sahip olan kimselerin sıklıkla karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de sivilcelerdir.
Eğer pürüzsüz ve sağlıkla parlayan bir cilde merhaba demek isteyenlerdenseniz Dermoskin Acgun yüz yıkama jelini tercih edebilirsiniz.

Cildi derinlemesine temizleyen bu özel ürün yağlı cilt tipi için oldukça idealdir.

UYGULAMA

Ürünü cilt üzerine koyarak kullanıma alabilirsiniz. Masaj aracılığı ile cildinizi hafifçe ovalayarak uygulamaya devam edebilirsiniz. Bu adım sonrasında cildinizi ılık su ile durulayabilirsiniz.
6 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanılan Acgun yüz yıkama jeli sivilce probleminden kurtulmanıza olanak tanımaktadır.

UYARILAR

Sivilce problemi ile karşı karşıya kalanlar için ideal bir seçim olarak nitelendirilen Acgun yüz yıkama jeli dermatologlar tarafından reçete aracılığı ile de verilmektedir.

 

AcGun Canlandırıcı Tonik

Cildin yağda ve suda çözünen ölü hücrelerini derinliğine temizlenmesini sağlar.

Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlerin kullanımına uygundur. Kuru ciltlerin kullanımına uygun değildir. Karma ciltlerde ise sadece yağlı bölgelerin temizlenmesine uygundur.

 

UYGULAMA

Acgun Canlandırıcı Tonik ile bir miktar pamuk parçasını bir miktar ıslatınız. Yüzünüzü göz ve göz çevresine temas etmeyecek şekilde siliniz. Kendi halinde kurumasını bekleyiniz. Sivilce, sivilce lekeleri ve siyah noktaları gidermek ayrıca ciltteki kıl dönmelerini engellemek için Acgun Gece Kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

UYARILAR
  •        Haricen kullanılır.
  •        15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  •        Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız. Kesinlikle kuru ciltlere uygulamayınız.