Çağrı Merkezi: 0 850 305 70 70

Dermoskin Acgun Yüz Yıkama Jeli 200 ml + Dermoskin Acgun Onarıcı Gece Kremi 30 ml

90,00 TL
124,50 TL
%28 İNDİRİM
Marka Dermoskin
Ürün Açıklaması

AcGun Yüz Yıkama Jeli

Yağlı cilt tipine sahip olan kimselerin sıklıkla karşı karşıya kaldığı sorunlardan biri de sivilcelerdir.
Eğer pürüzsüz ve sağlıkla parlayan bir cilde merhaba demek isteyenlerdenseniz Dermoskin Acgun yüz yıkama jelini tercih edebilirsiniz.

Cildi derinlemesine temizleyen bu özel ürün yağlı cilt tipi için oldukça idealdir.

UYGULAMA

Ürünü cilt üzerine koyarak kullanıma alabilirsiniz. Masaj aracılığı ile cildinizi hafifçe ovalayarak uygulamaya devam edebilirsiniz. Bu adım sonrasında cildinizi ılık su ile durulayabilirsiniz.
6 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanılan Acgun yüz yıkama jeli sivilce probleminden kurtulmanıza olanak tanımaktadır.

UYARILAR

Sivilce problemi ile karşı karşıya kalanlar için ideal bir seçim olarak nitelendirilen Acgun yüz yıkama jeli dermatologlar tarafından reçete aracılığı ile de verilmektedir. 

 

AcGun Onarıcı Gece Kremi 

Uygun konsantrasyondaki AHA ve BHA asit karışımlarının keratolitik etkisiyle cildi hassas bir şekilde soyarak siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ayrıca kolajen sentezinin arttırarak, ince kırışıklıkların, yüzeysel sivilce izlerinin ve güneş lekelerinin giderilmesine, cildin ve vücudun diğer bölgelerinin beyazlanmasına yardımcı olur.

Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir.
UYGULAMA

Acgun Canlandırıcı Tonik ile silinmiş ve temizlenmiş yüzünüze ince tabaka şeklinde sürünüz. Cildin önceden temizlenmiş olması kremin emilimini artırır.

UYARILAR
  •        Haricen kullanılır.
  •        15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  •        Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız. Ürünü uyguladıktan hemen sonra güneşe çıkmayınız. Kesinlikle kuru ciltlere uygulamayınız.