Çağrı Merkezi: 0 850 305 70 70

Dermoskin BB Krem 50 ml + Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

115,00 TL
154,50 TL
%26 İNDİRİM
Barkod 869776002619
Marka Dermoskin
Ürün Açıklaması

Dermoskin Göz Çevresi Bakım Kremi

İçeriğindeki etken maddeler ve güçlü antioksidanlar yardımıyla göz çevresinin nem bariyerinin güçlenmesine, kolajen sentezini artırarak mimik kırışıklıkların giderilmesine, pürüzlü ve elastikiyetini kaybetmiş göz çevresinin sıkılaşmasına ve bakterilere karşı korumasına, kan dolaşımını hızlandırarak göz altında oluşan koyu renkli halkaların renginin açılmasına ve yorgun ifadenin giderilmesine yardımcı olur.

Tüm ciltler için kullanıma uygundur.
UYGULAMA

Cildinizi temizledikten sonra göz çevresine hassas bir şekilde göz çevresi masajı yaparak uygulayınız.

UYARILAR
  •        Haricen kullanılır.
  •        15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.
  •        Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.

BB Krem SPF 50

Dermoskin BB Krem, tüm cilt tiplerine uygun olup kapatıcı özelliği ile cilt tonunu eşitler. Tek başına veya makyaj bazı olarak uygulanabilir. İnce çizgilerin, gözeneklerin ve diğer cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Işığı yansıtan sedefsi yapısıyla mat ve solgun görünümlü cildi canlandırır. Genç, sağlıklı ve ışıltılı, porselen gibi bir görünüm kazandırır. Krem formunda olup ipeksi yapısıyla kolayca sürülür. Formülünde bulunan SPF 50 filtrelerle UVA/UVB ışınlarına karşı güçlü koruma sağlar.

5 etki bir arada:

  1.      Cildi nemlendirmeye,
  2.      Kapatıcı özelliğiyle cildin renk tonunu eşitlemeye,
  3.      Leke oluşumunu engellemeye ve oluşmuş lekelerin renk yoğunluğunu azaltmaya,
  4.      Kolajen sentezini artırarak hücre yenilenmesine, cildin sıkılaşmasına,
  5.      Güneşin zararlı etkilerine karşı formülünde bulunan SPF 50 filtrelerle UVA/UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur.