Çağrı Merkezi: 0 850 305 70 70

Dermoskin 2 adet Celerit Spf 25 Krem + 1 Adet Face Protection Spf 50 Kofre

150,00 TL
190,00 TL
%21 İNDİRİM

Dermoskin 2 adet Celerit Spf 25 Krem + 1 Adet Face Protection Spf 50 Kofre Dermokozmetik ve Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı ve Tanıtımlar İle İlgili Önemli Bilgilendirme

Barkod 8697796000721
Marka Dermoskin
Stok Durumu Tükendi
Ürün Açıklaması

Dermoskin Celerit Spf 25 Krem + 1 adet Face Protection Spf 50 Kofre

Cilt üzerinde oluşan pigment lekelerinin kısa zaman da geri plana alınmasını destekleyen Dermoskin Celerit SPF 25 ürünü aynı zaman da melanin dağıtımındaki bozuklukların da geri plana alınmasını desteklemektedir.
Dermokozmetik Ürün Adı: 

 
UYGULAMA

Her sabah Be Bright Aydınlatıcı Tonik ile temizlenmiş yüz, boyun ve ilgili cilt bölgesinde dairesel hareketlerle ince bir tabaka halinde gündüz uygulanır. İlk sonuçlar uygulamanın 3.-4. haftasında görülmeye başlar. Ancak en iyi sonuç için 4-6 ay boyunca kullanılması önerilir. Güçlü güneş korumaya ihtiyacı olan kişilerde Dermoskin Face Protection Cream SPF 50 ürünü ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Ayrıca Be Bright Vitamin C Plus Kremin içerisinde güneş filtresi yoktur.  Gece kremi olarak  Celeritt SPF 25 ile birlikte uygulandığında ciltte beyazlama ve lekelerin giderilmesi daha güçlü bir şekilde görülecektir.

 

UYARILAR

Haricen kullanılır.

15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.

 

12 ay kullanıma uygun nemlendirici özelliği olan güçlü bir UVA-UVB SPF 50 koruyucusudur. 
Geniş spektrumlu kimyasal ve fiziksel filtreler içerir.
Su bazlı mineral filtresi sayesinde ciltte beyaz kalıntı ve yağlı bir his bırakmaz.
Gözenekleri kapatmaz, ciltte yağlandırma ve sivilcelenme yapmaz.
Ürün hızla emilir, hafif ve transparan yapısıyla cildinize ipeksi bir his verir. Suya dayanıklıdır.
Ayrıca kimyasal peeling, lazer sonrası güneş koruyucu ve nemlendirici olarak kullanıma uygundur.

 

UYGULAMA

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak biçimde güneş kremini sürünüz. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayınız. Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayınız.

 

UYARILAR

Haricen kullanılır.

15-25°C arasında oda sıcaklığında, nemsiz ortamda, çocukların ulaşamayacakları yerde ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Gözünüze temas etmesi halinde bol su ile durulayınız.

Dermoskin

Dermokozmetik Ürünlerin online satışı denince aklınıza gelen güvenilir Dermokozmetik sitesi olmaktan gurur duyuyoruz. Dermokomzetik alışveriş siteleri arasında yıllardır hizmet veren, en sevilen ve en güvenilen Dermokozmetik sitesi olmayı başaran Dermatoloji Market, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor.